sushi

Sushi to jedno z najbardziej lubianych dań kuchni egzotycznej. Sięgają po nie ludzie w każdym wieku, o dowolnych preferencjach kulinarnych oraz nawykach żywieniowych. Jeszcze kilka lat temu sushi mogliśmy zjeść jedynie w prestiżowych japońskich restauracjach dostępnych jedynie w dużych miastach. Dziś wybór miejsc, w których zasmakujemy prawdziwej kuchni japońskiej jest znacznie szerszy. Oto kilka propozycji, jak w Krakowie uzyskać dostęp do swoich ulubionych wariantów sushi!

Restauracja sushi w Krakowie – idealny wybór na specjalną okazję

Pierwszym miejscem, jakie przychodzi nam na myśl, kiedy mamy ochotę na przepyszny obiad lub kolację jest restauracja sushi. Kraków oferuje wiele lokali, których główną specjalizacją jest kuchnia japońska. Obok sushi możemy w niej zakosztować także innych przysmaków rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni. Przepyszne zupy, sałatki, a nawet desery pozwalają spróbować czegoś zupełnie nowego, odkryć nieznane do tej pory, ciekawe smaki oraz sprawdzić, co jedzą mieszkańcy tak odległego od Polski kraju. Każda krakowska restauracja sushi posiada własne menu, w którym znajdziemy rozmaite warianty sushi.

Ciekawą atrakcją oferowaną przez niektóre z nich jest tzw. otwarta kuchnia, w której potrawy przygotowywane są na widoku, co pozwala podejrzeć, jak powstają nasze ulubione dania oraz urozmaicić posiłek. Wybrane lokale oferują także sushi z taśmy, w którym talerzyki z przygotowanymi zestawami poruszają się po specjalnej taśmie rozmieszczonej wokół baru. Goście siedzący wzdłuż taśmy mogą wybierać spośród nich te, które najbardziej im odpowiadają i najeść do syta. Płaci się w zależności od liczby opróżnionych talerzyków. Restauracja sushi w Krakowie to miejsce, w którym nie tylko zjemy pyszne, przygotowane na bieżąco przysmaki, ale także będziemy świetnie się bawili.

Sushi z dostawą prosto do domu – alternatywa dla restauracji

sushi kraków

W ostatnich miesiącach dostęp do restauracji stał się bardzo ograniczony. W efekcie wzrosło zapotrzebowanie na usługi z dowozem, które zaczęły świadczyć wybrane krakowskie restauracje posiadające ku temu możliwości. Pozwala to ich klientom nie rezygnować ze swoich ulubionych dań i móc zamówić je prosto do domu lub biura. Sushi z dostawą jest idealnym rozwiązaniem także w sytuacji, kiedy chcemy spędzić spokojny dzień w domowym zaciszu delektując się dobrze znanym i lubianym smakiem swoich ulubionych wariantów sushi.

Na terenie Krakowa działa liczna rzesza restauracji i firm cateringowych, które świadczą profesjonalne usługi cateringowe. Sushi jest przygotowywane bezpośrednio przed dostarczeniem do klienta, a dostawa powyżej określonej kwoty zamówienia jest zazwyczaj darmowa, co pozwala cieszyć się wyśmienitym smakiem sushi bez dodatkowych opłat. Zamówienie w wygodny sposób złożymy za pośrednictwem strony internetowej wybranej firmy, opłacimy je online oraz wskażemy godzinę, na którą chcemy otrzymać zamówienie. Firmy oferujące sushi z dostawą działają 7 dni w tygodniu, a atrakcyjne zniżki oraz promocje dla stałych i nowych klientów dodatkowo zachęcają do regularnego korzystania z ich usług.

Partnerem artykułu jest Haiku Sushi – Twoja restauracja sushi kraków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here