5 pomysłów na udany prezent walentynkowy

Mimo tego, że naszą miłość do siebie powinniśmy okazywać na co dzień, to jednak 14 lutego mamy ku temu szczególną okazję. Jest to dzień, który przypomina nam, jak ważna jest dla nas nasza druga połówka. I wcale nie trzeba kupować jej czy jemu jakiegoś drogiego prezentu. Wystarczy gadżet, który wywoła uśmiech na twarzy i spowoduje, że wybranka lub wybranek poczują się miło. W grę wchodzą zarówno upominki, które można używać przez cały następny rok, jak i przedmioty, które nadają się typowo na dzień walentynkowy.

Album na wspólne zdjęcia

Wywoływanie zdjęć znów stało się modne. Widzimy bowiem, że nawet najbardziej pojemna karta pamięci w aparacie lub smartfonie nie zastąpi nam papierowej wersji fotografii. Szczególnie gdy przedstawiają one wspólnie spędzone chwile i najważniejsze momenty w życiu. Dlatego właśnie jednym z lepszych pomysłów na prezent walentynkowy jest album na zdjęcia. Jednak, aby zrobić wrażenie na drugiej połówce, warto zamówić album personalizowany, czyli taki, na którego okładce znajdzie się indywidualny napis.

Godnym polecenia sprzedawcą takich pamiątek jest sklep internetowy SwistakPakuje.pl. Zamawiający otrzymuje wysokiej jakości produkt, oprawiony w grubą okładkę z ekoskóry. Na okładce znajduje się romantyczna grafika.  

Kubek z napisem

Równie praktycznym pomysłem na prezent jest kubek z napisem. Co ciekawe, w opcji są kubki posiadające napis na zewnętrznej części kubka, jak również kubki z napisem znajdującym się wewnątrz. Pijący może zatem zapoznać się z treścią dopiero gdy wypije przyrządzony przez nas napój. Do wyboru są liczne warianty wyglądu takiego pojemnika na napój. W grę wchodzą klasyczne ceramiczne kubki (w tym do małego lub dużego latte), kubki metalowe oraz kubki termiczne.

Na personalizowanym kubku można umieścić całkiem sporo napisów, jak również atrakcyjną grafikę. Z okazji walentynek wybiera się zazwyczaj romantyczne lub dowcipne wzory. Najlepiej, gdy na prezencie znajdzie się imię ukochanej osoby.

Breloki do kluczy

Godne uwagi są także breloki na klucze. Klucze od domu lub samochodu mamy zawsze przy sobie, dlatego warto przyozdobić je jakąś ciekawym gadżetem, który będzie przypominał o tym, że gdzieś czeka na nas żona lub małżonek. Wachlarz produktów sklepu Swistakpakuje.pl obejmuje najróżniejsze modele breloków. Najlepszym wyborem, jeśli chodzi o prezent walentynkowy, mogą być breloki w kształcie dwóch połówek serca. Na obu połówkach znajdują się imiona pary zakochanych. Połówki pasują do siebie niczym puzzle.

W katalogu produktów znajdują się także inne wersje breloków, w tym: spersonalizowane breloki skórzane, metalowe lub drewniane. Te ostatnie są dostępne w wersji dla kierowców. Sprzedawca zamieszcza na nich napisy w stylu: Jedź ostrożnie Kochanie.

Czekolada z dedykacją

W sprzedaży dostępne są też niespodzianki, które można skonsumować w Walentynki. Wśród nich należy wymienić czekolady z dedykacją. Taki prezent pełni podwójną rolę. Jest niesamowicie smaczny, ponieważ czekolada została wyprodukowana przez polskiego producenta. Po drugie, poprzez napisy na etykiecie można podzielić się z drugą osobą swoimi uczuciami.

Personalizowana etykieta na wino

Walentynki to idealny dzień na wspólną kolację z kieliszkiem wina. Jeśli zależy nam na tym, aby to był wyjątkowy wieczór, warto zamówić personalizowaną etykietę na ulubiony alkoholowy lub bezalkoholowy trunek. W opcji są napisy zarówno o poważnej, jak i dowcipnej treści. Taka etykieta to także nietypowy pomysł na oświadczyny.

Jeszcze więcej sprawdzonych pomysłów na prezent walentynkowy można znaleźć pod adresem https://swistakpakuje.pl/kategoria-produktu/personalizowane-prezenty/walentynki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here