Flash Cafe – nowa kawiarnia z pysznościami w Białymstoku

flash cafe

 

Nowa kawiarnia w zupełnie alternatywnym miejscu – przy ściance wspinaczkowej – bulderowej, przy ul. Kolejowej w Białymstoku.

flash_cafe_kawiarnia

Zaszliśmy tam z ciekawości, bo podobno mają najlepszą kawę w mieście i to nie byle jaką, bo wyselekcjonowaną i świeżo paloną.
Sprawdziłam.
Rzeczywiście taką mają i przede wszystkim w normalnych cenach.

flash_cafe_data_palenia

Co więcej. Kawiarnia mieści się przy ściance tak ciekawej, że nawet ja, z moim lękiem wysokości, chętnie bym się spróbowała. A dla leniuchów, Flash Cafe proponuje relaks z prasą o górach i wspinaczce albo rodzinnymi grami, kawę (o której już wspomniałam) albo owocowe herbaty i domowe ciasta.

flash_cafe_prasa

flash_cafe_herbata

Jest to doskonałe miejsce relaksu dla mamy, której dziecko ćwiczy na ściance albo taty, który chce aktywnie i słodko spędzić z dziećmi czas.
W kawiarni jest też bezpłatny internet.

flash_cafe_internet

Ale wracając do słodkości, na które po prostu musiałam się skusić. Poza przesympatyczną i profesjonalną obsługą, pyszna kawa i domowe ciasta to filary tej nowej kawiarni, które mi osobiście najbardziej przypadły do gustu. Szczególnie polecam dwa.

Ciasto marchewkowe, z naturalnych składników: z marchwi, mąki, wielkich jajek, cynamonu, sody, oleju i cukru, potrzebnego po wysiłku, z polewą z odrobiny jogurtu i cukru pudru.

flash_cafe_ciasto_marchewkowe

Drugim jest zaś domowa szarlotka, także z naturalnych składników – zupełnie jak u mojej mamy 😀 z jabłek, mąki, wielkich jajek, margaryny, cukru, cynamonu i proszku do pieczenia. Oba świeże, kruche i po prostu…. pyszne.

flash_cafe_szarlotka

Macie więc nowe ciekawe i pyszne miejsce, by spędzać czas razem! Zachęcam, bo warto wyjść z domu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.